Hazir Siteler

Alanımızda en iyi olmak, her projeye kendimizi adamış olduğumuz anlamına gelir. Bu da gerçek anlamda ustaca fikirler ve düşüncelerimiz .
+49 176 928 155 16

NT Bahçe ve Peyzaj Hizmetleri, Achtern Born 40, Hamburg

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin

Alanımızda en iyi olmak, her projeye kendimizi adamış olduğumuz anlamına gelir..

|

Pzt-Cum 08:00-20:00 / Hafta sonları kapalı

Bizi Takip Edin

Üst


Bahçe Bitki Belirleme

Bahçe bitki belirleme,Firmamız 20 yılı aşkın süredir peyzaj ve bahçe düzenleme, bahçe bakımı danışmanlığı hizmetleri konusunda uzman kadromuz ile hizmet sunuyor.

Bahçe Peryodik Bakımı

Peryodik bahçe bakımı, Firmamız 20 yılı aşkın süredir peyzaj ve bahçe düzenleme, bahçe bakımı danışmanlığı hizmetleri konusunda uzman kadromuz ile hizmet sunuyor.

Sulama Sistemleri

Otomatik sulama sistemleri,Firmamız 20 yılı aşkın süredir peyzaj ve bahçe düzenleme, bahçe bakımı danışmanlığı hizmetleri konusunda uzman kadromuz ile hizmet sunuyor.

Bahçe İlaçlama Yöntemi

Bahçe ilaçlama uygulama ve yöntemleri, Firmamız 20 yılı aşkın süredir peyzaj ve bahçe düzenleme, bahçe bakımı danışmanlığı hizmetleri konusunda uzman kadromuz ile hizmet sunuyor.

Dikey Bahçe Uygulaması

Dikey bahçe uygulaması, Firmamız 20 yılı aşkın süredir peyzaj ve bahçe düzenleme, bahçe bakımı danışmanlığı hizmetleri konusunda uzman kadromuz ile hizmet sunuyor.

Sert Zemin Uygulaması

Otomatik Sulama Uygulaması, Firmamız 20 yılı aşkın süredir peyzaj ve bahçe düzenleme, bahçe bakımı danışmanlığı hizmetleri konusunda uzman kadromuz ile hizmet sunuyor.