Bilgisayar Tamiri

Bilgisayar Teknik Servisimiz, bilgisayar ile ilgili tamir, bakım, program yükleme, güncelleme ve virus temizleme konularında teknik destek sunmakzayız.

Notebook Tamiri

Bilgisayar Teknik Servisimiz, Notebook ile ilgili tamir, bakım, program yükleme, güncelleme ve virus temizleme konularında teknik destek sunmakzayız.

Tablet Tamiri

Bilgisayar Teknik Servisimiz, Tablet ile ilgili tamir, bakım, program yükleme, güncelleme ve virus temizleme konularında teknik destek sunmakzayız.

Biz Kimiz

Her geçen gün kendimi daha fazla geliştirerek Masaüstü bilgisayar tamiri, Notebook tamiri, Tablet tamiri ve Data kurtarma işleminde profesyonel olmaya başladım.
Devamını OkuHDD Dosya Kurtarma

Bilgisayarlarda en çok karşılaşılan sorunlardan bir tanesi, bilgisayarın çökmesi sonucu verilerinizin içerde kalması. Sizin için çok önemli olan resim veönemli dosyalarınızın gitmesi.

İşletim Sistemi Kurulumu

Windows işletim sistemi kurulumu, Mac işletim sistemi kurulumu, Server Kurulum Bakım ve Servisi, Notebook arıza bakım onarım ve Tabletlere işletim sistemi kurulur.

Lisanslı Yazılım Desteği

Sadece bizim yazılım depomuzda bulunan yazılımlara destek verebilmekteyiz. Yazılım deposunda yer almayan işletim sistemlerine desteğimiz bulunmamaktadır.


Hizmetlerimiz


Bilgisayar Tamir Servisi

Bilgisayar Tamir Servisi

Bilgisayar Tamir Servisi, Bilgisayar Teknik Servisimiz, bilgisayar ile ilgili tamir, bakım, program yükleme, güncelleme ve virus temizleme konularında teknik destek sunmakzayız.
Notebook Tamir Servisi

Notebook Tamir Servisi

Notebook Tamir Servisi, Bilgisayar Teknik Servisimiz, Notebook ile ilgili tamir, bakım, program yükleme, güncelleme ve virus temizleme konularında teknik destek sunmakzayız.
Hard Disk Dosya Kurtarma

Hard Disk Dosya Kurtarma

Hard Disk Dosya Kurtarma, Bilgisayar Teknik Servisimiz, Notebook ile ilgili tamir, bakım, program yükleme, güncelleme ve virus temizleme konularında teknik destek sunmakzayız.
Network & Ağ Kurulumu

Network & Ağ Kurulumu

Network & Ağ Kurulumu, Bilgisayar Teknik Servisimiz, bilgisayar ile ilgili tamir, bakım, program yükleme, güncelleme ve virus temizleme konularında teknik destek sunmakzayız.
Apple Tamir Servisi

Tablet Tamir Servisi

Tablet Tamir Servisi, Bilgisayar Teknik Servisimiz, bilgisayar ile ilgili tamir, bakım, program yükleme, güncelleme ve virus temizleme konularında teknik destek sunmakzayız.
İşletim Sistemi Kurulumu

İşletim Sistemi Kurulumu

İşletim Sistemi Kurulumu, Bilgisayar Teknik Servisimiz, bilgisayar ile ilgili tamir, bakım, program yükleme, güncelleme ve virus temizleme konularında teknik destek sunmakzayız.
0

Müşteri Memnuniyeti

0

Dizüstü Tamir Edildi

0

Bilgisayar Tamir Edildi

0

İşletim Sistemi Kuruldu

Son Bilgisayar Haberleri

İnternet Cafe Bilgisayar Tavsiyesi

İnternet Cafe Bilgisayar Tavsiyesi

İnternet Cafe Bilgisayar Tavsiyesi, İnternet Cafe Programı, kullanıcılarımız talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda, en son teknoloji ...

Antivirüs Satış ve Destek

Antivirüs Satış ve Destek

Antivirüs Satış ve Destek, Ürün indirmeleri, yükleme, kaldırma, yükseltmeler, virüs temizleme vb. konularda yardım alın. ...

Bilgisayar Yıllık Bakım

Bilgisayar Yıllık Bakım

Bilgisayar Yıllık Bakım, Servis araçlarımızla bilgisayarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı ve tamiri sağlayıp sizin istediğiniz şekliyde ...

Projelerimiz

Çalışma Projelerimiz, Kampanya ve Hizmetlerimiz

Müşterileri Yorumları

Müşterilerimizle birlikte çalıştığımız ve paylaşmaktan memnuniyet duyduğumuz
referanslar burada. Süreç ve sonuçları hakkındaki görüşler.

Uzman Kadromuzla

Bilgisayar Teknik Servisi

Pc’lerimiz, dizüstü bilgisayarlarımız, tabletlerimiz ve yazıcılarımız olmadan hayat düşünülemez! Donanım veya yazılım sorunları ile uğraşıyorsanız ve bilgisayarınızı anında tamir edeceklerini merak ediyorsanız, sertifikalı uzmanlarımız tüm sorunlarınızı çözmeye hazır.
Bilgisayar onarım servislerinden, tablet, dizüstü bilgisayar tamir servislerinden yazıcı tamir servislerine kadar Uzman tüm endişeleri tespit edecek ve yazılım kurulumundan ana kart onarımına kadar her şeyi başaracaktır.
Bilgisayar Tamir Servisi, Notebook Tamir Servisi, Apple Tamir Servisi, Hard disk Dosya Kurtarma, Network & Ağ Kurulumu, Yıllık Bakım Anlaşması, Antivirüs Satış ve Destek, 2.El Bilgisayar Alım-Satım, Lisanslı Yazılım Desteği, Notebook ekran değişimi, Yazıcı Tamiri, Evde bilgisayar onarımı, Adsl Modem Kurulumu, İşletim Sistemi Kurulumu, Notebook Fan bakımı için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

İletişim Formu