Sağlık Hizmetleri

Temel sağlık hizmetleri kapsamında nitelikli sağlık teknikerleri ve toplumsal gereksinimlere göre yeni eğitim programları geliştirmektir.

Uzman Doktorlarımız

Tüm Uzman Doktorlarımız. Deneyimli, alanında uzman tıbbi kadromuzla 3 ayrı lokasyonda, sağlıklı güzellik çatısı altında hizmet veriyoruz.

Deneyimli Hemşirelerimiz

Deneyimli Hemşirelerimiz, Evde Hemşirelik. Enjeksiyon, kan alma, serum takma ve takibi, pansuman ve yara bakımı, sonda uygulaması

Acil Yardım

Acil yardım, Acil servisimizde uzman doktorlarımız acil muayene ve tedavi işlemleri ile ambulans hizmetleri sunulmaktadır.

Deneyimli Sağlık Hizmetleri

Uzman Doktor ve Hemşire Kadrosu

Türkiye’nin En Güzel Hazır Doktor Web Sitelerine Hoşgeldiniz.
Ev doktoru, çocuk doktoru, diş hekimi ve bütün doktorlar için özel Doktor web sitesi. Umarım bu hazır Doktor web sitesi hoşunuza gitmiştir.
Eğer bu hazır web sitesine sahip olmak istiyorsanız bu adreste bulunan telefon numarasından, WhatsApp üzerinden, bizimle ilerişim kurabilirsiniz.

Symptom Kontrolü

Symptom Kontrolü, Hastalıklarınızı öğrenmeniz için uzman ekibimiz tarafından düzenli Symptom Kontrolü yapılır.

Kalp Kontrolü

Düzenli Kalp Kontrolü, Sağlıklı yaşamak için herkesin düzenli bir şekilde Kalp kontrolü yapması gerekiyor.

Şeker Hastalığı Tedavisi

Şeker Hastalığı Tedavisi, Genellikle 30 ve 40’lı yaşlarda başlayan şeker hastalığının tedavi edilmediği takdirde..

Fizik Tedavisi

Fizik Tedavisi, Fizik tedavi, ya da İngilizce konuşulan ülkelerde yaygın adıyla fizyoterapi, yaralanma, felç gibi hastalık.

Evde Sağlık Yönetimi

Evde Sağlık Yönetimi, Evde sağlık hizmeti sunumuna ihtiyacı olan hastaların düzenli muayene, tetkik, tıbbi bakım hizmeti.

Laboratuvar Testi

Laboratuvar Testi, Bütün hastalıklarınızı öğrenmeniz için her sabah burada kan alınarak Laboratuvar testi yapılır.


Sağlık Uzmanları

Uzman Doktor Kadromuz

Her türlü sağlık problemleriniz gidermek için uzman Doktor kadromuz ile görüşün. Türkiye’nin En Güzel Hazır Doktor Web Sitelerine Hoşgeldiniz.
Ev doktoru, çocuk doktoru, diş hekimi ve bütün doktorlar için özel Doktor web sitesi. Umarım bu hazır Doktor web sitesi hoşunuza gitmiştir.
Eğer bu hazır web sitesine sahip olmak istiyorsanız bu adreste bulunan telefon numarasından, WhatsApp üzerinden, bizimle ilerişim kurabilirsiniz.

Uzman Doktorlarımız

Dr. Sinem Karagül

Çocuk Doktoru

Dr.Nihat Derdo

Kardiyoloji

Dr. Sibel Temiz

Diyabetoloji

Dr. Hakan Duran

Nöroloji

Hizmetlerimiz

Laboratuvar Hizmetleri

Laboratuvar hizmetleri çeşitli hastalıklara teşhis koymak veya sağlık durumunuzu belirlemek için çoğunlukla tahlil yaptırmanız istenir. En sık yapılan tahliller kan tahlili veya idrar tahlilidir.

Trakeostomi Bakımı

Trakeostomi Bakımı; solunum yetmezliğine bağlı olarak yüz ile boyun bölgesinde oluşan çeşitli travmalarda kullanılan cerrahi bir yöntemdir. Bu yöntemle ilgili Trakeostomi Bakımı.

Evde Hemşire Hizmeti

Evde Hemşire Hizmetleri Evde uzun dönem hemşirelik hizmetlerimiz, her yaştan akut, kronik ve terminal dönemdeki hastalara evlerinde veya bulundukları ortamda hemşirelik hizmeti sağlanmasıdır.

Evde Doktor Hizmetleri

Evde doktor hizmeti sağlık hizmetini bulunduğu yerde almak isteyen veya sağlık kuruluşuna gidemeyen, ulaşımda sorun yaşayan, yatağa bağımlı olan ya da hareket kabiliyetini yitirmiş.


Klinik Resimleri

Doktor, Hemşire ve Hasta Resimleri
Güncel Sağlık Haberleri