STYLE SWITCHER

Choose Colour style

 • Evden Eve Nakliyat taşınırken tasarruf
  yapmanızı sağlar.
  Evden eve nakliyat her ne kadar zor ve karmaşık olsa da evimizi taşımak için
  ne kadar ücret ödeyeceğimizi bilmek ve işin ortasında değişmemesini isteriz.
  Enakliyat ile belirttiğiniz detaylar değişmedikçe taşınma fiyatı değişmez.
 • Çözümler Sunuyoruz
  Lojistik Hizmetler
  Evden eve nakliyat her ne kadar zor ve karmaşık olsa da
  evimizi taşımak için ne kadar ücret ödeyeceğimizi bilmek ve
  işin ortasında değişmemesini isteriz.
 • Fiyata Çift veya Tek Yönlü
  Maliyet Ekleme
 • Yer Veya Gök
  Lojistik Hizmet Sunmak
  Müşterilerimiz için her zaman en iyi hizmeti sunarız ve her zaman
  Müşterimizin güvenini ve memnuniyetini sağlamaya çalışın.

Hangi çözümün için emin değilsiniz?

Lojistik Destek

Lojistik Destek, Eğer karşılıklı anlaşma tabiki sağlanması durumunda, taşınma işlemleri müşterilerimizle sözleşme hazırlanarak imzalan..

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat ekibi olarak, müşterilerimizle birlikte taşımacılık işlemi için kararlaştırdığımız randevu gününde eksperlerimiz ev..

Nakliye Hizmeti

Firmamız, dünya’nın hızla değişen ve Türkiye’nin her geçen gün büyüyerek gelişmekte olan ithalat ve ihracat uygulamalarının sonucu, ..

Sorularla Evden Eve Nakliyat

1- Nakliyat firmaları neden evimin oda sayısı ile bu kadar ilgileniyorlar?
Kaç taşıma elemanının geleceği, ne kadar paketleme malzemesi alınacağı, nasıl bir nakliyat kamyonunun gönderileceği hep bu oda sayısı ile belirlenmektedir.

2- Eşyalarımı kendim paketlersem nakliyat fiyatında ne kadar indirim alabilirim?
Ancak burada unutulmaması gereken en önemli nokta eğer iyi bir paketleme yapmadıysanız taşıma sırasında kolinin dışında herhangi bir çökme, yırtılma ve ezilme olmadıysa sorumluluk sizdedir.

3- Taşınmak için en iyi günler cumartesi ve Pazar mıdır?
Evden eve nakliyat sektörünün en yoğun olduğu günlerdir. Yoğunluk demek baş ağrısı, acele, işi bir an önce bitirip yeni işe yetişmek demektir.

HİZMETLERİMİZ

Adresinizden teslim aldığımız gönderinizi, kimlik ibrazı karşılığında tercih ettiğiniz hizmete göre, Gönderi Hizmet Taahhütlerimiz çerçevesinde, alıcıya ulaştırmaktayız.

Teslimat Süreleri

0-600 km mesafeye kadar minimum 1, veya maksimum 2 iş günü teslimat istediğiniz adrese yapılır.

Kargo

Sizin için doğru bakım, tecrübe ve profesyonelliğe sahibiz. Bizimle taşıma olanağı bulun.

Yurtiçi Hizmetler

Türkiye dahilindeki 200'den fazla şube bulunmkta. Bu şubeler sizin için 7/24 Saat Açık.

Evden Eve Nakliyat

Adresinizden teslim aldığımız gönderinizi, kimlik ibrazı karşılığında tercih ettiğiniz hizmete göre

Hakkımızda Dafa Fazla Bilgi

Biz Kimiz

Biz, yılların verdiği deneyimi özveri ve öz güvenle birleştirip başarıya ulaştıran yegane bir ekibiz. Profesyonelliğe ve özgünlüğe kendimizi adamış yerel bir firma olup, kurumsallığın gerekliliklerini her daim ilke edinmiş bir firmayız. Taşıma ve nakliyecilikte doğuda öncülüğün adeta adresi olmanın gururunu yaşıyoruz.

 • Türkiye çapında hızlı teslimat

  Lojistik ve gümrükleme alanında geniş tecrübemiz, son derece profesyonel hizmetin garantisi. Yıllar boyunca hizmet listemizi genişlettik ve çalışanlarımızın profesyonel seviyesini yükselttik, böylelikle fabrika siparişinden varış noktasına teslim.

 • Güvenlik ve Uyum

  Hizmet güvenirliği, dürüstlük ve geniş deneyimimize dayalı olarak müşterilerimizin bize güvenmesinden kaynaklanıyor. Güvenli ve hızlı hizmetlerimizi seçtiğinizde aynı zamanda aşağıda belirtilenleri de elde ediyorsunuz

 • 24 Saat Hizmet

  Büyük şirketlerin başarılı çalışma temellerinden biri, hızlı olmaktır. Bugün, malların adrese gelmesi bir-iki hafta ya da daha fazla sürebilir, ancak birçok kişi o kadar uzun süre beklemek istemez.

TEKLİF FORMU

Bize aşağıdaki form yoluyla teklif iletebilirsiniz.

Yeliz Gültekin

Denizyolu ihracat Konteyner Taşımacılıgında tüm operasyonel sürece hakim. Satış sonrası dosya açılısından kargonun karşı limana alıcı teslimine kadar süreçte takibi yapabilecek. Hatlar ve Forwarder firmalar ile güçlü iletişimde olan. Sorumlugunu bilen disiplini, iş takibi güçlü olan.

Yeliz Gültekin
Bizim Transpoort
Hasan Solmaz

Bizim Nakliyat, Müdür Denizyolu ihracat Konteyner Taşımacılıgında tüm operasyonel sürece hakim. Satış sonrası dosya açılısından kargonun karşı limana alıcı teslimine kadar süreçte takibi yapabilecek. Hatlar ve Forwarder firmalar ile güçlü iletişimde olan. Sorumlugunu bilen disiplini, iş takibi güçlü olan.

Hasan Solmaz
Bizim Nakliyat, Müdür
Serap Aytekin

Sorumlugunu bilen disiplini, iş takibi güçlü olan. Denizyolu ihracat Konteyner Taşımacılıgında tüm operasyonel sürece hakim. Satış sonrası dosya açılısından kargonun karşı limana alıcı teslimine kadar süreçte takibi yapabilecek. Hatlar ve Forwarder firmalar ile güçlü iletişimde olan. Sorumlugunu bilen disiplini, iş takibi güçlü olan.

Serap Aytekin
Bizim Nakliyat, Sekreter
Ayten Karaca

Sorumlugunu bilen disiplini, iş takibi güçlü olan. Satış sonrası dosya açılışından itibaren intra girişininin armatörlere yapılması ve akabinde tüm operasyon sürecinin organize edilmesi.

Ayten Karaca
Bizim Nakliyaz, Lojistik

Nakliyat Naberleri

irişimci ekosisteminin en canlı olduğu yerlerden biri olan Ankara’da, taşımacılığa yepyeni bir inovasyon katan Bizim Nakliyattan bahsedeceğiz.

Nakliyat Şirketleri
22 Eyl

Nakliyat Şirketleri

Alanında uzman ve tecrübeli mobilyacıların desteğiyle sökülen mobilyalar, tamamen özel malzemelerle kaplanarak zorlu yollarda dahi zarar görm..

Evden Eve Nakliyat
22 Eyl

Evden Eve Nakliyat

Evden eve Nakliyat Şirketine Kızan Genç Girişimci Oldu. Bugün size oldukça ilginç bir girişim hikayesini aktaracağız. Alanında uzman ve..

Araçlarımız Yenilenmiştir
22 Eyl

Araçlarımız Yenilenmiştir

Alanında uzman ve tecrübeli mobilyacıların desteğiyle sökülen mobilyalar, tamamen özel malzemelerle kaplanarak zorlu yollarda dahi zarar görm..

Partnerlerimiz

Sloganından hareketle dünyanın her yerine gönderi yapabilen ilk Türk kargo şirketileri.

Aras kargo
Yurtiçi Kargo
Dhl Kargo
Ups Kargo
Ptt kargo
Sürat Kargo
Expres Kargo