Çabuk ve Kolay Erişim

Müşteri hizmetleri internet üzerinden sipariş geçeceğiniz gibi aynı zamanda Taksi sipariş hattımızı da arayarak müşteri hizmetlerimizden taksi siparişini oluşturabilme kolaylığı sağlıyoruz. Ön Rezervasyonlu sipariş taksist sizlere taksi siparişiniz için rezervasyon imkanı sunmaktadır.

Taksi durağımız müşterilerimize çabuk ve kolay erişim kolaylığı sunuyor.

Sorunsuz Seyahat

Sorunsuz Seyahat, internet üzerinden sipariş geçeceğiniz gibi aynı zamanda Taksi sipariş hattımızı da arayarak müşteri hizmetlerimizden taksi siparişini oluşturabilme kolaylığı sunmaktadır. Ön Rezervasyonlu sipariş taksist sizlere taksi siparişiniz için rezervasyon imkanı sağlıyoruz.

Müşterilerimize sorunsuz, rahat ve konforlu seyhat etme imkanı sağlıyoruz.

Kısa Yoldan Ulaşım

Kısa yoldan ulaşım müşterilerimiz sipariş geçeceğiniz gibi aynı zamanda Taksi sipariş hattımızı da arayarak müşteri hizmetlerimizden taksi siparişini oluşturabilme kolaylığı sunmaktadır. Ön Rezervasyonlu sipariş taksist sizlere taksi siparişiniz için rezervasyon imkanı sunuyoruz.

Taksi durağımız müşterilerimize kısa yollardan ulaşım kolaylığı sağlıyor.

KONFORLU TAKSİLERİMİZ

 • Taksi servisleri arasında konforlu araç seçeneklerimiz.
 • 7/24 Taksi Hizmeti, şehir içi ulaşımda tercih edilir.
 • Fırtınalı havalarda ve yağan yağmurda, tek güvenli ulaşım aracı.
 • Tatil ve seyahat amaçlı gezilerde, en çok tercih edilen seçenektir.
 • Konforlu araç seçeneği, Taksilerde düzenli olarak periyodik bakım.
 • Araçların temiz olması, sürekli dışarıdan ve içerinden düzenli temizlik.
 • Özel arabanızdan daha rahat yolculuk yapma imkanını.
 • Nöbetçi araçlarımız, her zaman için taksi hizmetini gerçekleştirmektedir.
 • Ailenizle yapacağınız yolculuklar için aile tipi araçlar.
 • Bu sektörde en önemli konulardan biri de, bebek koltuğu konusudur.
 • Bütün araçlarımızda günlük gazeteler bulunmaktadır.

SERVİSLERİMİZ

Günlük Gazete

Araçlarımızda günlük gazeteler bulunmaktadır. Siz konforlu araçlarımızın rahat koltuğuna yaslanın ve gazete okumanın keyfini yaşayın. Gazeteler günlüktür ve yolcularımızın yolculuk boyunca sıkılmaması için tedarik edilmiştir.

Bebek Koltuğu

Trafikte de sorun olan bu koltuk, sevimli minikleri, güvenli bir şekilde taşımamızda yardımcı olmaktadır. 10 yaşından küçüklerin ön koltuğa oturması yasak. Bebekler ise, bebek koltuğunda yolculuk etmesi, kanunen zorunlu bir durum.

Engelliler İçin Özel Taksi

Engelli vatandaşlarımız için özel taksi, Bu servis hizmeti sayesinde engelli vatandaşlarımız kimseye bağımlı kalmadan kendi işlerini görebilmekte, yaşam kaliteleri artmaktadır. Bu hizmetten faydalanma yaşam kaliteleri artmaktadır.

Kredi Kartıyla Ödeme

Nakit derdi olmadan ödemek büyük rahatlık! Taksi’de kredi kartıyla ödemek oldukça kolay ve güvenli. Kredi kartını Taksi’ye ekliyorsun ve bir daha kartını eline almana gerek kalmıyor. Kredi kartı bilgileri MasterCard altyapısında ve güvencesiyle saklanıyor.


KALİTELİ HİZMET

Taksi’ye web sitesinden bilgisayarla, tabletle, telefonla rahatlıkla taksi çağırabilirsiniz. Durağımızda bulunan taksiler profesyonel, tüm güzergahlara hakim şoförler tarafından kullanılır. En ekonomik yoldan sizleri istediğinizi yere ulaştırıyoruz. Durağımız, her zaman temiz ve bakımlı araçları ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Rahat Ulaşım

Rahat Ulaşım, Yolculuğunuz sırasında, araç içinde konforunuzu sağlamak için, araçlarımızı temiz konforlu ve donanımlı tutmaya çalışıyor, yeni model araçlarla hizmet veriyoruz.

Güvenli Seyhat

Güvenli ve Konforlu Seyahat, Araçlarımızın tamamı klimalı olup yetkili servis bakımlıdır. Araçların muayene ve sigorta poliçeleri (ihtiyari mali mesuliyet, kasko, trafik) eksiksiz şekildedir.

FAVORİ TAKSİLERİMİZ

[products columns=”4″ orderby=”ID” order=”” ids=”130, 135, 137, 138″]
[products columns=”4″ orderby=”ID” order=”” ids=”142, 159, 161, 162″]

[products columns=”4″ orderby=”ID” order=”” ids=”164, 168, 169, 170″]
[products columns=”4″ orderby=”ID” order=”” ids=”172, 178, 179, 177″]

ARAÇ KATEGORİLERİ

Sedan'lar

Cabrio Arabalar

Kapılı Araçlar

JeepAile Arabaları

Lüks Arabalar

Kompakt Araçlar

Minibüsler


MÜŞTERİ YORUMLARI

HİZMETLERİMİZ

Bebek Koltuğu

Bebek Koltuğu, Bu test amaçlı yazılan yazıları Admin paneline girip, yazıları bulup değiştirmeniz yeterli olacaktır. Bebek koltuğu.

Müşteri İle Diyalog

Müşteri ile diyalog, Argo konuşan, taksi metre açılımında hile yapan, kişisel temizliğine önem vermeyen, taksi içinde sigara içen

7/24 Taksi Servisi

Sıcakta, soğukta, fırtınada, şiddetli yağmurda, göz gözü görmeyen sisli havalarda ve kar yağışlı buzlu havalarda, hiç durmadan hizmet.

Güvenli Taksi Hizmeti

Güvenli Taksi Hizmeti, En kestirme yollardan gitmek istediğiniz yere, güvenli bir şekilde sizi ulaştıralım diye imkan sağlıyoruz.

Konforlu Araç Seçenegi

Araçlarımız arasında konforlu araç seçeneklerimiz ve düzenli olarak periyodik bakımı yapılan tüm otomobillerimiz ile ulaşım.

Taksi Çağrı Merkezi

Taksi Çağrı Merkezi konforlu araç seçeneklerimiz ve düzenli olarak periyodik bakımı yapılan tüm otomobillerimiz ile ulaşım.

Engellilere Özel Taksi

Engelliler İçin Özel Taksi, konforlu araç seçeneklerimiz ve düzenli olarak periyodik bakımı yapılan tüm otomobillerimiz ile ulaşım.

Kredi Kartıyla Ödeme

Kredi Kartıyla Ödeme konforlu araç seçeneklerimiz ve düzenli olarak periyodik bakımı yapılan tüm otomobillerimiz ile ulaşım.

0
Müşteriye Hizmet
0
Adet Taksi
0
Taksi Durağı
0
Taksi Şoförü

APP'yi indirin ve Taksi yolculuğunuza başlayın!

APP’yi indirin ve Taksi yolculuğunuza başlayın, Bu test amaçlı yazılan yazıları, web sitesininin admin paneline girip, yazıları bulup değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Taksi yolculuğunuza başlayın, Bu test amaçlı yazılan yazıları dikkate almayıp, web sitesini satın aldıktan sonra admin paneline girip, yazılan başlıklara göre, yazıları bulup değiştirmeniz yeterli olacaktır. konforlu araç seçeneklerimiz ve düzenli olarak periyodik bakımı yapılan tüm otomobillerimiz ile ulaşım.

Taksi APP'yi burdan indirin