Hizmetlerimiz


Bebek Koltuğu

Bebek Koltuğu, Bu test amaçlı yazılan yazıları Admin paneline girip, yazıları bulup değiştirmeniz yeterli olacaktır. Bebek koltuğu.

Müşteri İle Diyalog

Müşteri ile diyalog, Argo konuşan, taksi metre açılımında hile yapan, kişisel temizliğine önem vermeyen, taksi içinde sigara içen

7/24 Taksi Servisi

Sıcakta, soğukta, fırtınada, şiddetli yağmurda, göz gözü görmeyen sisli havalarda ve kar yağışlı buzlu havalarda, hiç durmadan hizmet.

Güvenli Taksi Hizmeti

Güvenli Taksi Hizmeti, En kestirme yollardan gitmek istediğiniz yere, güvenli bir şekilde sizi ulaştıralım diye imkan sağlıyoruz.

Konforlu Araç Seçenegi

Araçlarımız arasında konforlu araç seçeneklerimiz ve düzenli olarak periyodik bakımı yapılan tüm otomobillerimiz ile ulaşım.

Taksi Çağrı Merkezi

Taksi Çağrı Merkezi konforlu araç seçeneklerimiz ve düzenli olarak periyodik bakımı yapılan tüm otomobillerimiz ile ulaşım.

Engellilere Özel Taksi

Engelliler İçin Özel Taksi, konforlu araç seçeneklerimiz ve düzenli olarak periyodik bakımı yapılan tüm otomobillerimiz ile ulaşım.

Kredi Kartıyla Ödeme

Kredi Kartıyla Ödeme konforlu araç seçeneklerimiz ve düzenli olarak periyodik bakımı yapılan tüm otomobillerimiz ile ulaşım.

GÜVENLİ HİZMET

Taksi’ye web sitesinden bilgisayarla, tabletle, telefonla rahatlıkla taksi çağırabilirsiniz. Durağımızda bulunan taksiler profesyonel, tüm güzergahlara hakim şoförler tarafından kullanılır. En ekonomik yoldan sizleri istediğinizi yere ulaştırıyoruz. Durağımız, her zaman temiz ve bakımlı araçları ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Rahat Ulaşım

Rahat Ulaşım, Yolculuğunuz sırasında, araç içinde konforunuzu sağlamak için, araçlarımızı temiz konforlu ve donanımlı tutmaya çalışıyor, yeni model araçlarla hizmet veriyoruz.

Güvenli Seyhat

Güvenli ve Konforlu Seyahat, Araçlarımızın tamamı klimalı olup yetkili servis bakımlıdır. Araçların muayene ve sigorta poliçeleri (ihtiyari mali mesuliyet, kasko, trafik) eksiksiz şekildedir.

APP'yi indirin ve Taksi yolculuğunuza başlayın!

APP’yi indirin ve Taksi yolculuğunuza başlayın, Bu test amaçlı yazılan yazıları, web sitesininin admin paneline girip, yazıları bulup değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Taksi yolculuğunuza başlayın, Bu test amaçlı yazılan yazıları dikkate almayıp, web sitesini satın aldıktan sonra admin paneline girip, yazılan başlıklara göre, yazıları bulup değiştirmeniz yeterli olacaktır. konforlu araç seçeneklerimiz ve düzenli olarak periyodik bakımı yapılan tüm otomobillerimiz ile ulaşım.

Taksi APP'yi burdan indirin