Hizmetlerimiz 2

Bebek Koltuğu

Bebek Koltuğu çeşitli hastalıklara teşhis koymak veya sağlık durumunuzu belirlemek için çoğunlukla tahlil yaptırmanız istenir. En sık yapılan tahliller kan tahlili veya idrar tahlilidir.

Müşteri İle Diyalog

Müşteri İle Diyalog, solunum yetmezliğine bağlı olarak yüz ile boyun bölgesinde oluşan çeşitli travmalarda kullanılan cerrahi bir yöntemdir. Bu yöntemle ilgili Trakeostomi Bakımı.

7/24 Taksi Servisi

7/24 Taksi Servisi, Evde uzun dönem hemşirelik hizmetlerimiz, her yaştan akut, kronik ve terminal dönemdeki hastalara evlerinde veya bulundukları ortamda hemşirelik hizmeti.

Güvenli Taksi Hizmeti

Güvenli Taksi Hizmeti, sağlık hizmetini bulunduğu yerde almak isteyen veya sağlık kuruluşuna gidemeyen, ulaşımda sorun yaşayan, yatağa bağımlı olan ya da hareket kabiliyetini yitirmiş.

Konforlu Araç Seçenegi

Konforlu Araç Seçenegi, çeşitli hastalıklara teşhis koymak veya sağlık durumunuzu belirlemek için çoğunlukla tahlil yaptırmanız istenir. En sık yapılan tahliller kan tahlili veya idrar tahlilidir.

Taksi Çağrı Merkezi

Taksi Çağrı Merkezi, solunum yetmezliğine bağlı olarak yüz ile boyun bölgesinde oluşan çeşitli travmalarda kullanılan cerrahi bir yöntemdir. Bu yöntemle ilgili Trakeostomi Bakımı.

Engellilere Özel Taksi

Engellilere Özel Taksi, çeşitli hastalıklara teşhis koymak veya sağlık durumunuzu belirlemek için çoğunlukla tahlil yaptırmanız istenir. En sık yapılan tahliller kan tahlili veya idrar tahlilidir.

Kredi Kartıyla Ödeme

Kredi Kartıyla Ödeme, solunum yetmezliğine bağlı olarak yüz ile boyun bölgesinde oluşan çeşitli travmalarda kullanılan cerrahi bir yöntemdir. Bu yöntemle ilgili Trakeostomi Bakımı.

Taksi Hizmeti

Taksi Hizmeti, Evde uzun dönem hemşirelik hizmetlerimiz, her yaştan akut, kronik ve terminal dönemdeki hastalara evlerinde veya bulundukları ortamda hemşirelik hizmeti.

Kısa Yoldan Ulaşım

Kısa Yoldan Ulaşım, sağlık hizmetini bulunduğu yerde almak isteyen veya sağlık kuruluşuna gidemeyen, ulaşımda sorun yaşayan, yatağa bağımlı olan ya da hareket kabiliyetini yitirmiş.


GÜVENLİ HİZMET

Taksi’ye web sitesinden bilgisayarla, tabletle, telefonla rahatlıkla taksi çağırabilirsiniz. Durağımızda bulunan taksiler profesyonel, tüm güzergahlara hakim şoförler tarafından kullanılır. En ekonomik yoldan sizleri istediğinizi yere ulaştırıyoruz. Durağımız, her zaman temiz ve bakımlı araçları ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Rahat Ulaşım

Rahat Ulaşım, Yolculuğunuz sırasında, araç içinde konforunuzu sağlamak için, araçlarımızı temiz konforlu ve donanımlı tutmaya çalışıyor, yeni model araçlarla hizmet veriyoruz.

Güvenli Seyhat

Güvenli ve Konforlu Seyahat, Araçlarımızın tamamı klimalı olup yetkili servis bakımlıdır. Araçların muayene ve sigorta poliçeleri (ihtiyari mali mesuliyet, kasko, trafik) eksiksiz şekildedir.

APP'yi indirin ve Taksi yolculuğunuza başlayın!

APP’yi indirin ve Taksi yolculuğunuza başlayın, Bu test amaçlı yazılan yazıları, web sitesininin admin paneline girip, yazıları bulup değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Taksi yolculuğunuza başlayın, Bu test amaçlı yazılan yazıları dikkate almayıp, web sitesini satın aldıktan sonra admin paneline girip, yazılan başlıklara göre, yazıları bulup değiştirmeniz yeterli olacaktır. konforlu araç seçeneklerimiz ve düzenli olarak periyodik bakımı yapılan tüm otomobillerimiz ile ulaşım.

Taksi APP'yi burdan indirin